Bali 90 g

Kód: 7094
388 Kč
Skladem

Zelený čaj | Liči, grapefruit, broskev, růže, jasmín

Cena za šálek čaje: 8,62 Kč 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Thé Vert Bali 90g

 

Tato jemně ochucená směs s květinovými a ovocnými tóny se stane zcela jistě Vaším čajovým favoritem. Oceníte ji celoročně: v zimě jako lahodný teplý čaj a v létě jako výtečný ledový čaj. Základem směsi je kvalitní čínská Sencha, jasmínové květy a okvětní lístky růží. Celá kompozice je podtržena aromatem liči a grapefruitu.

Silná ovocná vůně před louhováním slibuje budoucí výbuch chutí při jeho popíjení. Výrazné květinové tóny se prolínají se šťavnatou sladkostí broskve a liči a zanechávají po sobě dozvuk exotického ovoce a sny o dobrodružstvích na tropickém ostrově. 

Ingredience: zelený čaj a zelený čaj s jasmínem (Camellia sinensis), okvětní lístky, aroma (liči, grapefruit, broskev), růžový esenciální olej.

Doporučená doba louhování: 3 – 4 minuty.

Teplota vody:  80°C.

Čistá hmotnost: 90g.

Něco navíc:

Recept na ledový čaj Bali: 20g čaje zalijeme 1 litrem studené vody a necháme 4 hodiny macerovat (louhovat) při pokojové teplotě, případně 8 hodin v lednici. Po té scedíme a máme skvělý základ ledového čaje. Doporučujeme lehce přisladit cukrovým sirupem (nebo třtinovým cuktem) a podávat na ledu s červeným grapefruitem. Další variantou může být skvělé čajové mojito, kde ve sklenici podrtíte čerstvou mátu, limetku a třtinový cukr a vše zalijete připraveným čajem.