Coquelicot Gourmand

Kód: 345
186 Kč 1 860 Kč / 1 kg
Skladem

Černý čaj s vlčím mákem a marcipánem

Detailní informace

Detailní popis produktu

100g Coquelicot Gourmand

Černý aromatizovaný čaj

Směs černých čajů z Číny a Ceylonu s okvětními lístky růžové pivoňky a modré chrpy,  jemné aroma  vlčího máku a marcipánu.

Doporučená doba přípravy: 4 až 5 minut

Teplota vody: 90°C

Doporučené množství:  2 - 3 g na 2 dcl

Ledový čaj:

20 g – 25 g na 1 litr vody 90 - 95°C, doba infuze 3 – 4 minuty. Horký čaj scedíme do nádoby naplněné ledem, čím nápoj rychle zchladíme. Po půl minutě podáváme do sklenic typu "long" naplněných po okraj ledem. Je možné nápoj doladit cukrovým sirupem bez příchuti.   

 

Náš názor :

Tento čaj Vás zaujme na první pohled. Kvalitní čajové lístky a velké okvětní lístky růžové pivoňky a okvětní lístky modré chrpy  vytváří efektní kombinaci barev.  Druhý vjem, který na Vás okamžitě zapůsobí, je  excelentní a nezaměnitelné aroma.  V první chvíli, po otevření čajové krabičky, se zdá aroma velmi silné, ale během pár vteřin  si na vůni zvyknete a již se těšíte na chutě, které bude čaj obsahovat. Nálev je překvapivě světlejší barvy a doporučujeme zvýšit dávkování na porci, na 3g čaje na šálek. Chuť je oproti aroma velice jemná a vyvážená. Sladké marcipánové tóny Vás překvapí svojí nevtíravou chutí, doplněnou o aroma máků s lehkým nádechem mandlí. Při degustacích se tento skvělý čaj stává překvapivě favoritem nejen žen, ale i většiny zúčastněných mužů.