Čaje pro kavárny, restaurace a hotely

HORECA

Čaje Dammann Frères jsou na českém trhu od konce roku 2011. Výhradní zastoupení, distribuci a prodej čajů Dammann Frères v České republice zajišťuje naše firma White Grant s.r.o. Ve světě jsou tyto čaje nabízeny v kvalitních a prestižních restauracích a hotelech. Čaje rodinné firmy Dammann Frères jsou určeny pro náročnou klientelu, která očekává prvotřídní kvalitu a originalitu.

Jsme odborníky v oblasti poskytování kompletního řešení pro Vaše zákazníky. Budeme s vámi spolupracovat na realizaci prvotřídního čajového servisu od poskytování školení odborné přípravy, produktové školení, skladování a přípravy čajů, včetně vyškolení čajových someliérů Vašeho podniku. Ve spolupráci s Vámi navrhneme originální čajové menu Vašeho podniku, včetně možných sezónních nabídek a návrhy párování čajů s potravinami. V rámci marketingové podpory získáte veškerá školení zdarma, získáte od nás originální čajové lístky možný je i autentický čajový porcelán.

Náš rozsáhlý sortiment byl navržen tak, aby pokryl všechny potřeby čajového servisu Vašeho podniku od snídaně, konference a eventy, baru & restaurantu, odpolední nabídky čajů, SPA atd.

Pokud jste majitelem restaurace nebo hotelu a chcete svým zákazníkům nabídnout nevšední zážitek našich výběrových čajů a čajových směsí, kontaktujete nás. Naši nabídku Vám rádi předvedeme přímo ve Vaší provozovně, včetně degustace navrženého čajového portfolia pro Váš podnik. 

Firma Dammann Frères splňuje přísné mezinárodní normy a předpisy pro nebalené potraviny a získala cestifikát IFS FOOD.                                                  

Čaje pro maloobchodní prodej   

Od září 2015 nabízíme možnost spolupráce maloobchodním prodejnám, které jsou zaměřeny na prodej delikates a výběrových potravin. Vybavíme Vás prodejním stojanem, Váš personál zaškolíme. Ideální jak pro prodej sáčkových čajů v našich luxusních obalech, tak pro dárkové čajové kazety. Rádi Vám s maloobchodním prodejem poradíme a případně sestavíme čajové portfolio odpovídající skladbě produktů Vašeho obchodu.