ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY - od 12.7. do 31.8.2022. Po - Pá: 12:00 - 18:00.

Čaje pro kavárny, restaurace a hotely

HORECA

Čaje Dammann Frères jsou na českém trhu od konce roku 2011. Výhradní zastoupení, distribuci a prodej čajů Dammann Frères v České republice zajišťuje naše firma White Grant s.r.o. Ve světě jsou tyto čaje nabízeny v kvalitních a prestižních restauracích a hotelech. Čaje rodinné firmy Dammann Frères jsou určeny pro náročnou klientelu, která očekává prvotřídní kvalitu a originalitu.

Jsme odborníky v oblasti poskytování kompletního řešení pro Vaše zákazníky. Budeme s vámi spolupracovat na realizaci prvotřídního čajového servisu od poskytování školení odborné přípravy, produktové školení, skladování a přípravy čajů, včetně vyškolení čajových someliérů Vašeho podniku. Ve spolupráci s Vámi navrhneme originální čajové menu Vašeho podniku, včetně možných sezónních nabídek a návrhy párování čajů s potravinami. V rámci marketingové podpory získáte veškerá školení zdarma, získáte od nás originální čajové lístky možný je i autentický čajový porcelán.

Náš rozsáhlý sortiment byl navržen tak, aby pokryl všechny potřeby čajového servisu Vašeho podniku od snídaně, konference a eventy, baru & restaurantu, odpolední nabídky čajů, SPA atd.

Pokud jste majitelem restaurace nebo hotelu a chcete svým zákazníkům nabídnout nevšední zážitek našich výběrových čajů a čajových směsí, kontaktujete nás. Naši nabídku Vám rádi předvedeme přímo ve Vaší provozovně, včetně degustace navrženého čajového portfolia pro Váš podnik. 

Firma Dammann Frères splňuje přísné mezinárodní normy a předpisy pro nebalené potraviny a získala cestifikát IFS FOOD.                                                  

Čaje pro maloobchodní prodej   

Od září 2015 nabízíme možnost spolupráce maloobchodním prodejnám, které jsou zaměřeny na prodej delikates a výběrových potravin. Vybavíme Vás prodejním stojanem, Váš personál zaškolíme. Ideální jak pro prodej sáčkových čajů v našich luxusních obalech, tak pro dárkové čajové kazety. Rádi Vám s maloobchodním prodejem poradíme a případně sestavíme čajové portfolio odpovídající skladbě produktů Vašeho obchodu.

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení