Jaký čaj pít po ránu?

My v Dammann Fréres, samozřejmě, raději zvolíme k snídani šálek dobrého čaje než kávu. Po ránu je důležité zvolit vhodný čaj, abyste mohli začít svůj den v dobré náladě :)

Někteří lidé spí lehce a probouzejí se velmi rychle, zatímco jiní potřebují na probuzení mnohem více času a ocení skutečnou vzpruhu, aby mohli začít den. Rozmanitost našich čajů nám umožňuje pokrýt potřeby každého zvlášť podle toho, jaké má potřeby.

0

Nr°1

Pro ty, kteří se snadno probouzí a mají lehký spánek, poskytnou čaje z Darjeelingu nebo Ceylonu jemnou a vyzrálou chuť, kterou si mohou vesele vychutnávat.

-Darjeeling GFOP

-Ceylon Kenilworth GFOP

Nr°2

Pro ty, kteří potřebují pořádně probrat a preferují plnější chuť čaje je vhodným společníkem snídaňový čaj, který poskytne do začátku dne požadovanou energii,

- Strong Breakfast

Nr°3

Preferujete v čaji mléko? Pak sáhněte po čaji s plnou chutí a více tříslovinami, které mléko zjemní. Nebo po klasice ze Srí Lanky, která má zároveň medový nádech a s mlékem je čaj ještě jemnější.

-Assam GBOP

-Ceylan OP Superieur

Nr°4

Pro ty, kteří jsou hned od rána v běhu a mají čas jen na to do sebe rychle kopnout šálek čaje, doporučujeme jemnější čínské čaje. Jsou poměrně syté, aniž by dráždily přemírou kofeinu.

-Grand Yunnan GFOP

Nr°5

Zatímco my dáváme pro dobrý start dne přednost černému čaji, nesmíme zapomínat ani na milovníky čajů zelených. Po ránu je ideální pít chuťově vyvážený čaj, proto doporučujeme tyto tři zelené:

-Yunnan Vert

-Fujian Vert

-Genmaicha

 

Budeme rádi, když vyzkoušíte naše doporučení, ale nezapomeňte na jedno - nejlepší čaj je ten, který máte rádi! Užijte si svůj první ranní šálek a mějte krásný start do nového dne :)

 

+Extra

Vyzkoušejte k snídani naše čajové speciality - čajové želé vyrobené z našich nejoblíbenějších čajových směsí. Doporučujeme na sladké pečivo, croissanty, máslové sušenky nebo tousty.