Čaje v kanceláři

Čaj je ideální moderní nápoj pro Vaši kancelář. Je osvěžující a nabízí velmi pestrou škálu chutí, ať již použijete čaje neochucené, či ochucené. Čaj Vás může doprovázet po celý pracovní den, od rána až do pozdního odpoledne.

V ranních a dopoledních hodinách je ke konzumaci vhodný tradiční zelený čaj, který dokáže zlepšovat pracovní paměť Vašeho mozku a díky pomalejšímu odbourávání kofeinu bude dodávat energii v průběhu celého Vašeho pracovního dne.  Po obědě bude skvělou volbou ochucený  Pu Erh,  který se v  čínské medicíně doporučuje na podporu trávení.

V odpoledních hodinách se ponořte se do květinových, ovocných a exotických vůní ochucených zelených, či černých čajů a čajových směsí. Vhodná je i konzumace chlazených a ledových čajů.

Pokud máte rádi sypané čaje, doporučujeme pro velice jednoduchou přípravu používat naše japonské čajové sáčky, kde  porci Vašeho sypaného čaje vložíte do sáčku a louhujete obvyklým způsobem.  

Dammann Frères je jedna z mála firem na světě, kde kvalita sáčkových čajů je naprosto shodná s kvalitou čajů sypaných, takže ani příprava originálně baleného sáčkového čaje Vás nepřipraví o jedinečný chuťový zážitek. Čaje jsou baleny v krystalických sáčcích, či sáčcích z jemného hedvábí.

Mik©  24.11.2012